IZVĒLNE
0
Jūsu grozs ir tukšs

Gaidāmie pasākumi:

"AUTO TRAKS 2023"

Kļūstot nu jau par ikgadējo tradīciju, arī šogad tiekamies 2023.gada Gaiziņkalna kalnā braukšanas sacensībās "Auto Traks"!

Nāc uz KMOTO telti un apskati Segway Powersports ATV, SSV un UTV, kā arī bērnu motociklu un kvadraciklu piedāvājumu. Ātrākajiem kalnā braucējiem dāvanas no Kmoto!

KAD? 4.februārī

KUR? Gaiziņkalnā

Uzzini vairāk pasākuma Facebook lapā: Auto Traks 2023

 

"OUTDOOR RIGA 2023"

Gada jaudīgākais pasākums, pulcējot moto jomas entuziastus no visas pasaules, jau tuvojas!

Starptautiskā aktīvās atpūtas un vaļasprieku izstāde “OUTDOOR RIGA 2023” ir kā lielisks starts jaunās moto sezonas sākumam!

Šogad vēl plašāk un daudzveidīgāk pārstāvēsim motociklu, kvadraciklu, motorolleru, e-transporta, ekipējuma, apģērbu un aksesuāru kategorijas mūsu stendā! Jaunumi, pārsteigumi, plašs preču piedāvajums un iespēja klātienē kāroto arī iegādāties! Ar nepacietību gaidām aprīli, lai tiktos izstādē "Outdoor Rīga 2023"!

KAD? 14.-16.aprīlis

KUR? Ķīpsalas izstāžu hallē BT1, 1.hallē

Uzzini vairāk izstādes "Outdoor Rīga 2023" mājas lapā.

 

Aizvadītie pasākumi: 

KMOTO atvērto durvju dienas Rīgas veikalā 10.10.2022.

Sniegotā 10. decembra sestdiena izvērtās par burvīgu pasākumu visas dienas garumā mūsu klientiem un kolektīvam. Atzīmējot Kmoto pastāvēšanas 11.gadadienu, Kmoto Rīga veikalā uzņēmām gan esošos, gan topošos klientus, sadarbības partnerus un citus viesus. Kā arī stiprinājām mūsu komandas garu dienas otrajā pusē.

Klientu diena Kmoto Rīga veikalā, Kauguru ielā 9

​​​​​​Ieskaties, kā mums gāja - FOTO

"OUTDOOR RIGA 2022" ĶĪPSALĀ 08.-10.04.2022.

2022.gada aprīlī Kmoto uzsāk darbību Latvijā un iepazīstina ar plašo preču un piedāvājuma klāstu izstādē "Outdoor Rīga 2022". Apmeklētāju uzmanībai plašs motociklu un kvadraciklu piedāvājums, Latvijā pirmo reizi prezentējot gan tirgū vēl nebijušus moto jomas zīmolus, gan jaunākos motociklu un kvadraciklu modeļus!

Kmoto dalība izstādē "Outdoor Rīga 2022", Ķīpsalā

Apskati FOTO galeriju mūsu Facebook lapā. 

"AUTO TRAKS 2022" GAIZIŅKALNĀ 12.03.2022.

Aizvadīts pirmais pasākums, kur Kmoto prezentē pasaulē pirmos viedos kvadraciklus no Segway Powersports. Testa braucieni sniegotajā Gaiziņkalnā aizrāva ne vienu vien "Auto Traks" apmeklētāju. Lielisks sākums, lai uzsāktu 2022.gadu Latvijā ar pilnu jaudu! Uz tikšanos nākamā gada "Auto Traks" pasākumā!

FOTO galeriju no pasākuma apskati mūsu Facebook lapā.