IZVĒLNE
0
Jūsu grozs ir tukšs

Aizvadītie pasākumi: 

"OUTDOOR RIGA 2023"

Gada jaudīgākais pasākums, pulcējot moto jomas entuziastus no visas pasaules! Šogad vēl plašāk un daudzveidīgāk pārstāvētas motociklu, kvadraciklu, motorolleru, e-transporta, ekipējuma, apģērbu un aksesuāru kategorijas! Jaunumi, pārsteigumi, plašs preču piedāvajums un iespēja klātienē kāroto arī iegādāties!

FOTO galeriju no pasākuma apskati mūsu Facebook lapā.

"AUTO TRAKS 2023" GAIZIŅKALNĀ 04.02.2023.

Vareni jaudīga sestdiena 2023.gada "Auto Traks" kalnā braukšanas sacensībās. Lepojamies būt par daļu no šī lieliskā pasākuma, piedaloties gan kā atbalstītāji, gan kā dalībnieki. Paldies organizatoriem, dalībniekiem un apmeklētājiem! Mēs, Kmoto komanda priecājamies par iespēju tikties un būt Gaiziņkalnā arī 2023.gadā!

​​​​​​FOTO galeriju no pasākuma apskati mūsu Facebook lapā.

KMOTO atvērto durvju dienas Rīgas veikalā 10.10.2022.

Sniegotā 10. decembra sestdiena izvērtās par burvīgu pasākumu visas dienas garumā mūsu klientiem un kolektīvam. Atzīmējot Kmoto pastāvēšanas 11.gadadienu, Kmoto Rīga veikalā uzņēmām gan esošos, gan topošos klientus, sadarbības partnerus un citus viesus. Kā arī stiprinājām mūsu komandas garu dienas otrajā pusē.

Klientu diena Kmoto Rīga veikalā, Kauguru ielā 9

​​​​​​Ieskaties, kā mums gāja - FOTO mūsu Facebook lapā

 


"OUTDOOR RIGA 2022" ĶĪPSALĀ 08.-10.04.2022.

2022.gada aprīlī Kmoto uzsāk darbību Latvijā un iepazīstina ar plašo preču un piedāvājuma klāstu izstādē "Outdoor Rīga 2022". Apmeklētāju uzmanībai plašs motociklu un kvadraciklu piedāvājums, Latvijā pirmo reizi prezentējot gan tirgū vēl nebijušus moto jomas zīmolus, gan jaunākos motociklu un kvadraciklu modeļus!

Kmoto dalība izstādē "Outdoor Rīga 2022", Ķīpsalā

Apskati FOTO galeriju mūsu Facebook lapā. 

 

"AUTO TRAKS 2022" GAIZIŅKALNĀ 12.03.2022.

Aizvadīts pirmais pasākums, kur Kmoto prezentē pasaulē pirmos viedos kvadraciklus no Segway Powersports. Testa braucieni sniegotajā Gaiziņkalnā aizrāva ne vienu vien "Auto Traks" apmeklētāju. Lielisks sākums, lai uzsāktu 2022.gadu Latvijā ar pilnu jaudu! Uz tikšanos nākamā gada "Auto Traks" pasākumā!

FOTO galeriju no pasākuma apskati mūsu Facebook lapā.