IZVĒLNE
0
Jūsu grozs ir tukšs

Vmoto Group, vadošais e-motociklu/e-motorolleru un plašu e-mobilitātes risinājumu uzņēmums, apvieno savus zīmolus un turpmāk to vienojot zem zīmola Vmoto.

Vmoto grupa dibināta 2002. gadā Austrālijā, un 2020. gadā tika noslēgta stratēģiska partnerība ar Super Soco — Ķīnas uzņēmumu, kas darbojas elektrisko transportlīdzekļu ražošanā, ar kuru sadarbību radās 2017.gadā. Tas starp abiem uzņēmumiem tika izveidots kopuzņēmums Vmoto Soco.

Lai spētu konkurēt ar arvien pieaugošo elektrisko transportlīdzekļu tirgu pasaulē un augstu kvalitāti ražošanā, izpētē, attīstībā un mārketingā, Vmoto grupa sagrupēt visas savas darbības jomas zem viena, ikoniska zīmola – Vmoto, kura jaunākie modeļi, piemēram, elektriskais motocikls Stash, OFF-R, ON-R un motorolleru modeļi, tiks kopā identificēti turpmāk.

Ikgadējā EICMA izstādē Milānā šogad motociklu ražotājs Royal Enfield prezentēja jauno Himalayan 450.

Royal Enfield ir vecākais motociklu ražotājs pasaulē, un tas nepārtraukti ražo motociklus kopš 1901. gada. 2016. gadā Anglijas izcelsmes ražotājs laida klajā savu pirmo piedzīvojumu tipa motociklu, ļoti veiksmīgo Himalayan 410. Tas uzreiz kļuva par iecienītu motociklistu vidū, kuriem patīk motocikli, kas nav īpaši sarežģīti. Tā pēctecis Royal Enfield Himalayan 450, kas tika laists klajā Itālijā, praktiski visos aspektos ir pārāks par savu priekšgājēju.

Jauna motocikla, kvadracikla, motorollera vai ķiveres iegāde ir pietiekami liels notikums, lai pirms pirkuma veikšanas būtu iespēja pārliecināties, vai paredzētā tehnika vai ķivere atbilst Tavām prasībām un vēlmēm.

Kmoto piedāvā testa braucienus ar mums pieejamajiem modeļiem no tādiem zīmoliem kā Keeway, VMOTO, Segway Powersports, CFMOTO, KMT motors, Schuberth un citiem.

Pērc motocikla riepu komplektu, saņem dāvanā funkcionālu somu un ieripo jaunajā sezonā!
Riepu maiņu uztici mums - montāžas pakalpojumi pieejami visās KMOTO filiālēs!

Bridgestone piedāvājumu APSKATI ŠEIT

Jaunās SCHUBERTH E2 piedzīvojumu ķiveres ielaužas SCHUBERTH ķiveru saimē ar ECE 22.06 drošības standartu un P/J dubulto homologāciju.

SCHUBERTH E2 ir ideāls apvienojums starp populāro Flip Up "C" sērijas komfortu un agresīvo bezceļu ķiveres izskatu un sajūtu.

Iespēja pielāgot iekšējo polsterējumu, lai tas atbilstu katra klienta galvas formai, paceļ šo ķiveri jaunā līmenī un sagatavo to pat visnopietnākajiem testiem uz putekļainākajiem ceļiem, nezaudējot drošību.

APSKATI VISU SCHUBERTH ĶIVERU PIEDĀVĀJUMU ŠEIT.

Paplašinot piedāvājumu un pārstāvēto zīmolu klāstu, no 2022.gada oktobra, KMOTO kļūst par oficiālo CFMOTO zīmola pārstāvi Latvijā. Kopš 2014.gada KMOTO oficiāli pārstāv CFMOTO zīmolu Lietuvā.

KMOTO salonos Latvijā un Lietuvā tiek nodrošināti pilna servisa pakalpojumi - sākot ar tehnikas tirdzniecību, līdz pēcpārdošanas pakalpojumiem - oriģinālās rezerves daļas, garantijas apkopes un citu servisa pakalpojumu nodrošināšanu.

Pateicoties KMOTO filiāļu un noliktavu tīklam, spējam nodrošināt ātras detaļu piegādes, plašu klāstu un risinājumus sarežģītās situācijās.

Ja vēlies naktīs gulēt mierīgi un ikdienā būt pārliecināts par sava motocikla drošību, par to ieteicams parūpēties laicīgi! 

Var šķist izaicinoši plašajā drošības sistēmu un signalizāciju piedāvājumā izvēlēties labāko risinājumu, apsverot dažādos produktu aspektus – kvalitāti, funkcijas, izmaksas, drošības līmeni u.c. Apvienojot visus iepriekš minētos būtiskos kritērijus, Lietuvā radīta viedā drošības sistēma SIZZAPP, par kuras izpildījumu pārliecinājušies motobraucēji jau vairāk kā 44 valstīs visā pasaulē!

Drošības iekārta, informācijas sistēma un uzticams ceļabiedrs vienā ļauj ne tikai izsekot transportlīdzekļa atrašanās vietai un tehniskajam stāvoklim, bet pat novērtēt braukšanas stilu!
Reāllaika paziņojumi par izmaiņām situācijā ar jūsu transportlīdzekli. Jebkurā laikā un jebkurā vietā. SIZZAPP ir vienkāršs risinājums, lai aprīkotu motociklu ar viedo izsekošanu, izmantojot nelielu monitoringa ierīci, kas savienota ar mobilo aplikāciju.