IZVĒLNE
0
Jūsu grozs ir tukšs

Jauna motocikla, kvadracikla, motorollera vai ķiveres iegāde ir pietiekami liels notikums, lai pirms pirkuma veikšanas būtu iespēja pārliecināties, vai paredzētā tehnika vai ķivere atbilst Tavām prasībām un vēlmēm.

Kmoto piedāvā testa braucienus ar mums pieejamajiem modeļiem no tādiem zīmoliem kā Keeway, Super Soco, Segway Powersports, CFMOTO, KMT motors, Schuberth un citiem.

Pērc motocikla riepu komplektu, saņem dāvanā funkcionālu somu un ieripo jaunajā sezonā!
Riepu maiņu uztici mums - montāžas pakalpojumi pieejami visās KMOTO filiālēs!

Bridgestone piedāvājumu APSKATI ŠEIT

Jaunās SCHUBERTH E2 piedzīvojumu ķiveres ielaužas SCHUBERTH ķiveru saimē ar ECE 22.06 drošības standartu un P/J dubulto homologāciju.

SCHUBERTH E2 ir ideāls apvienojums starp populāro Flip Up "C" sērijas komfortu un agresīvo bezceļu ķiveres izskatu un sajūtu.

Iespēja pielāgot iekšējo polsterējumu, lai tas atbilstu katra klienta galvas formai, paceļ šo ķiveri jaunā līmenī un sagatavo to pat visnopietnākajiem testiem uz putekļainākajiem ceļiem, nezaudējot drošību.

APSKATI VISU SCHUBERTH ĶIVERU PIEDĀVĀJUMU ŠEIT.

Paplašinot piedāvājumu un pārstāvēto zīmolu klāstu, no 2022.gada oktobra, KMOTO kļūst par oficiālo CFMOTO zīmola pārstāvi Latvijā. Kopš 2014.gada KMOTO oficiāli pārstāv CFMOTO zīmolu Lietuvā.

KMOTO salonos Latvijā un Lietuvā tiek nodrošināti pilna servisa pakalpojumi - sākot ar tehnikas tirdzniecību, līdz pēcpārdošanas pakalpojumiem - oriģinālās rezerves daļas, garantijas apkopes un citu servisa pakalpojumu nodrošināšanu.

Pateicoties KMOTO filiāļu un noliktavu tīklam, spējam nodrošināt ātras detaļu piegādes, plašu klāstu un risinājumus sarežģītās situācijās.

"Kmoto" nāk klajā ar īpašo rudens piedāvājumu! Sagatavojies sezonai kopā ar Segway Powersports!

Iegādājies jebkuru no Segway Powersports viedajiem kvadracikliem Snarler 600 un dāvanā saņem papildaprīkojumu 600 EUR vērtībā!

Vērtīgas un noderīgas dāvanas, lai aprīkotu savu jauno kvadraciklu ar sezonai atbilstošiem aksesuāriem - ietilpīgu aizmugurējo bagāžas kasti un apsildāmiem rokturiem. Nodrošināsim arī bezmaksas papildaprīkojuma montāžu un kvadracikla piegādi uz norādīto adresi!

Piedāvājums spēkā, iegādājoties kvadraciklu līdz 30.decembrim.

Jaunums pasaulē un Latvijā - viedie kvadracikli, bagiji un UTV no "Segway Powersports". Tie ir jauna līmeņa piedzīvojumi gan atpūtā, gan smagā darbā!

Augsto tehnoloģiju zīmols Segway Powersports specializējies spēkratu produktu pētniecībā, attīstībā, ražošanā, pārdošanā un pēcpārdošanas servisā, piedāvājot pasaulē vēl nebijuša augstāko tehnoloģiju līmeņa ATV, SSV un UTV - gan lauksaimniecības darbiem, gan medībām, gan atpūtai un citām vajadzībām, kad nepieciešams stabils sabiedrotais smagākajos darbos un skarbākajos apstākļos! Segway Powersports nodrošina gudru kustību un viedu izklaidi, ko iespējams izbaudīt, pieslēdzoties tiešsaistes aplikācijai mobilajā tālrunī - attālināta vadība un uzraudzība, piekļuve reāllaika datiem un drošības paziņojumu saņemšana, ātruma ierobežojuma iestatīšana, karte un saziņa bezsaistē! 

Kopš 2021.gada, kad Segway Powersports uzsāka kvadraciklu, bagiju un UTV tirdzniecību, šī zīmola spēkrati ir iemantojuši uzticību daudzu klientu vidū visā pasaulē.

Uzdrošinies mesties jaunos piedzīvojumos un likt bailes malā, jo bailēm vietas nav!

Ja vēlies naktīs gulēt mierīgi un ikdienā būt pārliecināts par sava motocikla drošību, par to ieteicams parūpēties laicīgi! 

Var šķist izaicinoši plašajā drošības sistēmu un signalizāciju piedāvājumā izvēlēties labāko risinājumu, apsverot dažādos produktu aspektus – kvalitāti, funkcijas, izmaksas, drošības līmeni u.c. Apvienojot visus iepriekš minētos būtiskos kritērijus, Lietuvā radīta viedā drošības sistēma SIZZAPP, par kuras izpildījumu pārliecinājušies motobraucēji jau vairāk kā 44 valstīs visā pasaulē!

Drošības iekārta, informācijas sistēma un uzticams ceļabiedrs vienā ļauj ne tikai izsekot transportlīdzekļa atrašanās vietai un tehniskajam stāvoklim, bet pat novērtēt braukšanas stilu!
Reāllaika paziņojumi par izmaiņām situācijā ar jūsu transportlīdzekli. Jebkurā laikā un jebkurā vietā. SIZZAPP ir vienkāršs risinājums, lai aprīkotu motociklu ar viedo izsekošanu, izmantojot nelielu monitoringa ierīci, kas savienota ar mobilo aplikāciju.