IZVĒLNE
0
Jūsu grozs ir tukšs

Mēs piemērojam šo Privātuma un sīkfailu politiku (turpmāk - "Politika"), kad apmeklējat Kmoto mājas lapu. Šī politika neattiecas uz citu uzņēmumu tīmekļa vietņu pārlūkošanu, izmantojot Kmoto mājas lapu.

Mēs apkopojam mūsu mājas lapas apmeklētāju datus saskaņā ar Latvijas Republikas Fizisko personu datu tiesiskās aizsardzības likumu, Latvijas Republikas Elektronisko sakaru likumu, Eiropas Savienības Personas datu aizsardzības likumiem, kā arī citiem attiecīgajiem tiesību aktiem un kontrolējošo institūciju norādījumiem.

Datu ievākšana

Mēs izmantojam sīkfailus, lai ievāktu datus par apmeklētāju darbībām, pārlūkojot mūsu mājas lapu. Sīkdatņu veidi un to mērķis ir norādīti zemāk esošajā tabulā.

Mēs atbildīgi aizsargājam datus, ko apkopojam par Kmoto mājas lapas apmeklētājiem, no iespējamas informācijas noplūšanas, neatļautas izmantošanas un izmaiņām. Kmoto darbinieki rakstiski apņemas neizpaust un neizplatīt trešajām personām informāciju par uzņēmuma klientiem, tostarp Kmoto vietnes apmeklētājiem.

Sīkdatņu izmantošana

Apmeklējot Kmoto mājas lapu, mūsu mērķis ir mājas lapas informāciju un funkcijas pielāgot jums. Tam nepieciešami sīkfaili. Tās ir nelielas informācijas daļas, kas tiek glabātas jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā. Tie palīdz mums identificēt jūs kā atkārtotu Kmoto mājas lapas apmeklētāju, saglabāt jūsu apmeklējumu vēsturi un atbilstoši pielāgot saturu. Sīkdatnes arī palīdz nodrošināt netraucētu mājas lapas darbību, ļauj uzraudzīt Kmoto mājas lapas apmeklējumu ilgumu un biežumu, kā arī apkopot statistiku par mājas lapas apmeklētāju skaitu. Analizējot šos datus, mēs varam uzlabot mājas lapu un padarīt to jums ērtāku. Apmeklējot Kmoto mājas lapu, varat norādīt, vai piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Ja nepiekrītat sīkdatņu glabāšanai savā datorā vai citā ierīcē, varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu to lietošanai, mainot savas opcijas un dzēšot sīkfailus.

Sīkāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm:

Nosaukums

Apraksts

Izveidošanas brīdis / Derīguma termiņš

PHPSESSID

Standarta sīkfails, ko izmanto, lai atbalstītu lietotāja sesiju Ieejot lapā /
Līdz mājas lapas loga aizvēršanai

currency

Izvēlētā valūta Lapas ievadīšanas brīdī / Līdz mājas lapas loga aizvēršanai

language

Izvēlētā valoda

Lapas ievadīšanas brīdī / Līdz mājas lapas loga aizvēršanai

_ga

Google Analytics izmanto šo sīkfailu, lai noteiktu lietotāja apmeklējuma mērķi un ziņotu par vietnes aktivitātēm vietņu operatoriem, lai tie varētu uzlabot savu klientu pieredzi. Ar piekrišanu /
2 gadi

_gat

Šis sīkfails tiek izmantots, lai apkopotu Google Analytics statistiku par vietnes apmeklējumu Kad apmeklējat lapu pirmo reizi /
Līdz sesijas beigām

_gid

Šo sīkfailu izmanto Google Analytics, lai identificētu personu Pirmajā pieteikšanās reizē /
2 dienas

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem, piemēram, kā tos pārvaldīt vai dzēst, varat apmeklēt vietni http://www.allaboutcookies.org.

Lai uzzinātu, kā pārtraukt tīmekļa lapu izsekošanu, izmantojot Google Analytics sīkfailus, varat apmeklēt vietni http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Sīkdatņu veidi

Sīkfaili ir gan sesijas, gan ilgtermiņa un pirmās puses vai trešās puses sīkfaili. Tālāk mēs paskaidrosim, ko šie termini nozīmē, lai jūs varētu labāk saprast, kādus sīkfailus mēs izmantojam un kāds ir to mērķis.

Sesijas sīkfaili
Sesijas sīkfaili ļauj identificēt jūs viena mūsu vietnes apmeklējuma laikā, lai visas lapas izmaiņas vai opcijas tiktu atcerētas, pārvietojoties no vienas lapas uz otru. Šīs sīkdatnes ļauj ātri un viegli pārvietoties pa daudzajām jūsu vietnes lapām, lai jums nebūtu atkārtoti jāapstrādā informācija katru reizi, kad apmeklējat jaunu vietu. Sesijas sīkfaili ir īslaicīgi un tiek dzēsti, tiklīdz aizverat pārlūkprogrammu vai atsakāties no vietnes.

Ilgtermiņa sīkfaili
Pastāvīgās sīkdatnes ir sīkdatnes, kas paliek jūsu datorā noteiktu laiku pēc pārlūkošanas sesijas beigām, tāpēc tās var ierakstīt noteiktas lietotāja opcijas vai darbības, kad vietni apmeklējat atkārtoti.

Pirmās puses sīkfaili
Tie ir sīkfaili, kas nepieciešami, lai Kmoto vietne darbotos pareizi.

Trešās puses sīkfaili
Šīs ir sīkdatnes, kuras mūsu tīmekļa vietnē izmanto citas organizācijas. Mūsu Kmoto vietne izmanto Google Analytics sīkfailus, lai analizētu vietnes trafiku. Google Analytics apkopo anonīmu informāciju par apmeklētāju skaitu, vietu, no kuras tika izmantota mūsu vietne, un kādas vietnes daļas pārlūkoja apmeklētāji. Šīs sīkdatnes izveido Google Analytics. Uzziniet vairāk par Google Analytics vietnē http://www.google.com/analytics.

Jebkura ar sīkfailu palīdzību savāktā informācija tiek glabāta līdz sīkdatņu derīguma termiņa beigām un netiek izmantota citiem mērķiem, kā vien šajā politikā norādītajiem mērķiem.

Mūsu vietnē ir saites uz citu personu, uzņēmumu vai organizāciju tīmekļa vietnēm. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Kmoto nav atbildīgs par šādu vietņu saturu vai to izmantoto privātuma praksi. Tātad, ja noklikšķināt uz saites no Kmoto vietnes uz citām vietnēm, jums vajadzētu atsevišķi apsvērt to privātuma politiku.

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības piekļūt datiem, kurus mēs apstrādājam pēc sīkdatņu saņemšanas. Jums ir arī tiesības pieprasīt nepilnīgu, neprecīzu datu labošanu.

Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties izmantot savas tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected] vai citos veidos, kas norādīti šajā mājaslapā.