IZVĒLNE
0
Jūsu grozs ir tukšs

Pirms iegādājies - izmēģini! Reģistrējies testa braucienam!

Jauna motocikla, kvadracikla, motorollera vai ķiveres iegāde ir pietiekami liels notikums, lai pirms pirkuma veikšanas būtu iespēja pārliecināties, vai paredzētā tehnika vai ķivere atbilst Tavām prasībām un vēlmēm.

Kmoto piedāvā testa braucienus ar mums pieejamajiem modeļiem no tādiem zīmoliem kā Keeway, VMOTO, Segway Powersports, CFMOTO, KMT motors, Schuberth un citiem.

Lai pieteiktos testa braucienam, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu, norādot vēlamo testa modeli/-ļus un dienu. Kmoto pārdošanas speciālists sazināsies ar Tevi. Lūdzu, ņem vērā, ka vēlamā testa brauciena norises laiks var būt līdz 5 darba dienām no pieteikuma brīža.

Lūdzam pārliecināties, ka Tev ir derīga attiecīgās kategorijas autovadītāja apliecība – to lūgsim uzrādīt pirms testa brauciena.

Lai patīkams testa brauciens, tiekamies Rīgā, Valmierā, Viļņā vai Klaipēdā! Ja radušies kādi jautājumi, lūdzu, sazinies ar mums.

 

 

B.U.J.

Kas ir testa brauciens?
Izmēģinājuma jeb testa brauciens ir labākais veids, kā pārliecināties, vai izvēlētais motocikls, motorolleris, kvadracikls vai ķivere tev būs piemērota. Testa brauciena laikā varēsi izjust ergonomiku, jaudu, vadāmību un citus svarīgus aspektus, kas ir būtiska tehnikai ar kuru plāno braukt. Testa braucienu ilgums ir dažāds — no 10 minūšu brauciena līdz 3 stundu ainaviskam braucienam. Tas ir atkarīgs no tavas vēlmes un testa vienības pieejamības – šos punktus precizēs pārdošanas speciālists.

Cik maksā testa brauciens?
Testa brauciens nemaksā necik.

Kādi ir pieejamie testa braucienu laiki?
Aizpildot un iesniedzot savus datus testa brauciena veidlapā, pārdošanas speciālists ar Tevi sazināsies un vienosies par Tev ērtu laiku vēlamā motocikla, motorollera, kvadracikla vai ķiveres testēšanai. Testa braucieni parasti tiek veikti mūsu veikalu darba laikā. Rīgā - darba dienās 09:00-18:00 un sestdienās 10:00-14:00, Valmierā - darba dienās 09:00-18:00.

Kādas kategorijas vadītāja apliecība man ir nepieciešama?
Nepieciešamā vadītāja kategorija ir atkarīga no tehnikas, kuru vēlies izmēģināt:

  • Kvadracikli un bagiji - B kategorija
  • Motorolleri līdz 50 cc — AM kategorija (no 14 gadu vecuma)*
  • Motocikli līdz 125cc - A1 kategorija (no 16 gadu vecuma)*
  • Motocikli līdz 35 kW - A2 vai A kategorija
  • Motocikli virs 35 kW - A kategorija
  • *Atļauts vadīt arī ar B kategorijas vadītāja apliecību

Kā sagatavoties testa braucienam?
Pirms veikt testa braucienu, svarīgi ar pārdošanas speciālistu vienoties par vizītes laiku, kad ieradīsies un cik ilgi brauksi. Nākot uz veikalu, līdzi jābūt derīgai autovadītāja apliecībai ar kategorijām, kas ļauj vadīt izvēlēto tehniku. Mēs atbalstām drošu braukšanu, tāpēc iesakām ierasties ar braukšanai paredzētu apģērbu, t.i., ķiveri, jaku ar aizsargiem, biksēm ar ceļgalu aizsargiem, apaviem braukšanai. Ja Tev vēl nav savas ķiveres, mēs nodrošināsim Tevi ar demo ķiveri.