IZVĒLNE
0
Jūsu grozs ir tukšs

Gaidāmie pasākumi:

Outdoor Riga 2024

​​​​​​

 

 

 

Aizvadītie pasākumi: 

Enduro Rally

07.10.2023.

7.oktobrī Lietuvā, Kalvelejā startēja apvidus Enduro Rally otrais posms. Arī šajā posmā tika pārstāvēta Kmoto komanda - Enduro Ladies klasē Kmoto komandas meitenēm izdevās pārvarēt maršrutu un sarežģītus laikapstākļus, izcīnot godpilno trešo vietu Soft Enduro klasē!

FOTO galeriju apskati ŠEIT

Pando Moto testa dienas

30.09.2023.

Skaistā septembra sestdienā tikāmies Pando Moto salonā, kur kopīgi aizvadījām gan lielisku kopā būšanu pie kafijas tases un uzkodām, gan motociklu testa braucienus ar Royal Enfield un CFMOTO zīmoliem. Pando Moto testa dienās tika prezentētas jaunākās Pando Moto apģērbu un aksesuāru kolekcijas.

Par pasākumu uzzini ŠEIT

Royal Enfield One Ride Lietuvā 2023

17.09.2023.

Ikgadējā tradīcija kopš 2011.gada, vienojoties kopīgā braucienā ar mērķi atstāt šo pasauli aiz sevis vēl labāku! Nav būtiski vai dalībniekiem ir Royal Enfield vai kāda cita zīmola motocikls, mēs 17. septembrī vienojāmies kopīgā braucienā un visus iegūtos līdzekļus ziedojām Rimanta Kaukēna fondā.

FOTO galerija no brauciena mūsu Facebook lapā.

 

BILTIM tehnika 2023

05.10.2023.

Ņemot vērā lielo interesi un atsaucību testa dienās Valmierā, Kmoto testa dienas turpinājām arī Rīgā! Visas nedēļas garumā, sākot no otrdienas, aicinājām uz Kmoto Rīga, lai izmantotu iespēju notestēt motociklus un kvadriciklus, izmantotu īpašos piedāvājumus vai vienkārši piestātu uz kafijas krūzi un uzkodām! 

Foto ieskats izstādē ŠEIT

Outduro Scout Fest 2023

15.09.2023.

Aizraujoši piedzīvojumi, interesanti uzdevumi un neaizmirstamas sajūtas Outduro 2023 piedzīvojumu un orientēšanās pasākumā piedzīvoja arī Kmoto. Outduro Scout festivāls bija organizēts nepieredzēti augstā līmenī un kvalitātē, piedaloties pasaulē zināmiem moto jomas ekspertiem. 

FOTO galeriju no pasākuma apskati mūsu Facebook lapā.

Aurum 1006km

25.07.2023.

Vareni jaudīgs ikgadējais pasākums, kas Palangas šoseju pārvērš līdz nepazīšanai - Aurum 1006 km ir tūrisma auto un GT sacīkšu pasākums, kas katru gadu notiek Lietuvā, Palangas trasē. Kmoto stendā uzņēmān pasākuma apmeklētājus. Arī šogad trases tehniskajam nodrošinājumam palīdzēja Segway Powersports.

Īss VIDEO rullītis no pasākuma

 

Kmoto Rīga atvērto durvju dienas

29.08.2023.

Ņemot vērā lielo interesi un atsaucību testa dienās Valmierā, Kmoto testa dienas turpinājām arī Rīgā! Visas nedēļas garumā, sākot no otrdienas, aicinājām uz Kmoto Rīga, lai izmantotu iespēju notestēt motociklus un kvadriciklus, izmantotu īpašos piedāvājumus vai vienkārši piestātu uz kafijas krūzi un uzkodām! 

Par pasākumu - Kmoto Rīga atvērto durvju dienas

Atvērto durvju dienas Valmierā

25.08.2023.

Kmoto Valmiera atvērto durvju dienas norisinājās 25. un 26. augustā! Pulcējām plašu apmeklētāju pulku, kuri izmantoja iespēju izmēģināt braucienus ar CFMOTO, VMOTO, Keeway motocikliem, kā arīSegway Powersports un CFMOTO kvadricikliem. Priecājamies par tikšanos atvērto durvju un testa braucienu dienās!

Noskaties VIDEO no Valmieras testa dienām

Enduro Rally Rukla 2023

24.06.2023.

Sacensību tradīcija, kas turpinās jau 17. gadu, pulcē vairāk nekā 400 dalībniekus, kuri brauc ar motocikliem un kvadricikliem. Sacensībās savus spēkus nolēma izmēģināt pat 7 Kmoto komandas dalībnieki, kuri startēja dažādās klasēs. Arī šogad pasākuma tehniskās zonas atbalstītājs bija Segway Powersports.

Apskati FOTO galeriju

 

Atvērto durvju dienas Kmoto Klaipēdā

09.06.2023.

Jūnija otrajā nedēļas nogalē uzņēmām ciemos esošos un topošos motobraucējus Kmoto Klaipēdas veikalā. Testa braucieni ar CFMOTO, VMOTO, Keeway, Royal Enfield, KMT motors kvadracikliem un motocikliem, kā arī Schuberth ķiveru testēšana piesaistīja vairumu apmeklētāju.

FOTO galerija no Klaipēdas testa dienām

Moto sezonas atklāšana Viļņā!

06.05.2023.

6.maijā Viļņā, pie Baltā tilta, notika 32. Viļņas apgabala motobraucēju sezonas atklāšana. Kmoto piedalījās arī šajā motociklu entuziastu pasākumā, prezentējot Segway Powersports, CFMOTO un Royal Enfield zīmolus.
Jaudīgi un iespaidīgi tika atklāta 2023. gada moto sezona Viļņā!

Noskaties Viļņas moto sezonas atklāšanas VIDEO

Enduro Fiesta 2023

22.04.2023.

Kmoto motobraucēju komanda piedalījās vienā no lielākajiem Lietuvas bezceļu entuziastu pasākumiem - Enduro Fiesta! Komanda izvēlējās ADV orientēšanās spēli – pilna ar izaicinājumiem, netīrumiem, smiltīm un citiem sarežģītiem šķēršļiem. Lieliski apstākļi, lai pārbaudītu savas prasmes, motocikla spējas un komandas saliedētību!

Apskati FOTO galeriju

 

Outdoor Riga 2023 izstāde

14.04.2023.

Gada jaudīgākais pasākums, pulcējot moto jomas entuziastus no visas pasaules! Šogad vēl plašāk un daudzveidīgāk pārstāvētas motociklu, kvadraciklu, motorolleru, e-transporta, ekipējuma, apģērbu un aksesuāru kategorijas! Jaunumi, pārsteigumi, plašs preču piedāvajums un iespēja klātienē kāroto arī iegādāties!

FOTO galeriju no pasākuma apskati mūsu Facebook lapā.

Auto Traks 2023 Gaiziņkalnā

04.02.2023.

Vareni jaudīga sestdiena 2023.gada "Auto Traks" kalnā braukšanas sacensībās. Lepojamies būt par daļu no šī lieliskā pasākuma, piedaloties gan kā atbalstītāji, gan kā dalībnieki. Paldies organizatoriem, dalībniekiem un apmeklētājiem! Mēs, Kmoto komanda priecājamies par iespēju tikties un būt Gaiziņkalnā arī 2023.gadā!

​​​​​​FOTO galeriju no pasākuma apskati mūsu Facebook lapā.

Kmoto atvērto durvju dienas Rīgā

10.10.2022.

Sniegotā 10. decembra sestdiena izvērtās par burvīgu pasākumu visas dienas garumā mūsu klientiem un kolektīvam. Atzīmējot Kmoto pastāvēšanas 11.gadadienu, Kmoto Rīga veikalā uzņēmām gan esošos, gan topošos klientus, sadarbības partnerus un citus viesus. Kā arī stiprinājām mūsu komandas garu dienas otrajā pusē.

Klientu diena Kmoto Rīga veikalā, Kauguru ielā 9

​​​​​​Ieskaties, kā mums gāja - FOTO mūsu Facebook lapā

 

Outdoor Riga 2022 izstāde

08.04.2022.

2022.gada aprīlī Kmoto uzsāk darbību Latvijā un iepazīstina ar plašo preču un piedāvājuma klāstu izstādē "Outdoor Rīga 2022". Apmeklētāju uzmanībai plašs motociklu un kvadraciklu piedāvājums, Latvijā pirmo reizi prezentējot gan tirgū vēl nebijušus moto jomas zīmolus, gan jaunākos motociklu un kvadraciklu modeļus!

Kmoto dalība izstādē "Outdoor Rīga 2022", Ķīpsalā

Apskati FOTO galeriju mūsu Facebook lapā. 

Auto Traks 2022 Gaiziņkalnā

12.03.2022.

Aizvadīts pirmais pasākums, kur Kmoto prezentē pasaulē pirmos viedos kvadraciklus no Segway Powersports. Testa braucieni sniegotajā Gaiziņkalnā aizrāva ne vienu vien "Auto Traks" apmeklētāju. Lielisks sākums, lai uzsāktu 2022.gadu Latvijā ar pilnu jaudu! Uz tikšanos nākamā gada "Auto Traks" pasākumā!

FOTO galeriju no pasākuma apskati mūsu Facebook lapā.