IZVĒLNE
0
Jūsu grozs ir tukšs

KMOTO kļūst par oficiālo CFMOTO pārstāvi arī Latvijā!

Paplašinot piedāvājumu un pārstāvēto zīmolu klāstu, no 2022.gada oktobra, KMOTO kļūst par oficiālo CFMOTO zīmola pārstāvi Latvijā. Kopš 2014.gada KMOTO oficiāli pārstāv CFMOTO zīmolu Lietuvā.

KMOTO salonos Latvijā un Lietuvā tiek nodrošināti pilna servisa pakalpojumi - sākot ar tehnikas tirdzniecību, līdz pēcpārdošanas pakalpojumiem - oriģinālās rezerves daļas, garantijas apkopes un citu servisa pakalpojumu nodrošināšanu.

Pateicoties KMOTO filiāļu un noliktavu tīklam, spējam nodrošināt ātras detaļu piegādes, plašu klāstu un risinājumus sarežģītās situācijās.

CFMOTO ir pasaulē labi zināms zīmols motociklu un kvadraciklu kategorijā. Ieņēmis vadošās pozīcijas pasaules spēkratu nozarē un mērķtiecīgi attīsta un nodrošina augstas veiktspējas produktus zīmola piekritējiem visā pasaulē. CFMOTO ir viens no populārākajiem kvadraciklu zīmoliem Latvijā un Lietuvā - pateicoties tam, ka šī zīmola kvadraciklus iespējams reģistrēt braukšanai pa ielu (ar L7e reģistrāciju) vai kā traktortehniku (T3b reiģstrācija), tie kļuvuši par daudzveidīgi lietojamu transportlīdzekli dažādām dzīves vajadzībām - ikdienai, darbam vai atpūtai.

CFMOTO attīsta, ražo un pārdod augstas kvalitātes motociklus, kvadraciklus un side-by-side transportlīdzekļus, kā arī spēkratu dzinējus, rezerves daļas un aksesuārus. Dibināts 1989. gadā un šobrīd sadarbojas ar vairāk nekā 3000 pārstāvniecībām visā pasaulē.

Apskati CFMOTO piedāvājumu:

 

 

 

Iegādāties CFMOTO kvadraciklus, motociklus un side-by-side tehniku, kā arī veikt rezerves daļu pasūtījumus un servisa darbus iespējams Kmoto filiālē Rīgā, Kauguru ielā 9, elektroniski - kmoto.lv vai sazinoties ar mums pa tālr. 234 71710, e-pasts - [email protected]